„Nejsem hazardní hráč, ale občas riskuji“

Ondřej Bence

   Privátní poradce   


„Od dětství mě lákal obchod“

Už jako malý kluk jsem měl rád obchod. Měl jsem tedy poměrně snadné rozhodování o svém budoucím povolání. Po opuštění lavic základní školy jsem směřoval k obchodní dráze, ačkoliv vše bylo velmi vzdálené.

„Střet s realitou“

Studium na střední škole s ekonomickým a obchodním zaměřením se mi líbilo, ale už v té době jsem si uvědomoval, že mé představy zcela nenaplňuje. Studium jsem úspěšně zakončil a začal se pomalu, zcela prost životních a pracovních zkušeností, rozhlížet po trhu práce. Stejně jako většina lidí, i já jsem prošel zklamáním. Ať už bylo způsobeno pracovní náplní, zaměstnavatelem či jinými faktory, vedlo k mé pochybnosti, zda jsem se přece jen v životě nemýlil a nezvolil úplně špatnou dráhu.

„Zkusil jsem štěstí jinde“

Po delším váhání jsem se rozhodl své štěstí zkusit jinde. Pracoval jsem v potravinářském průmyslu na pozici, která byla na hony vzdálená obchodování. Seznámil jsem se zde se svojí manželkou, dělal jsem práci, která přinášela plody, takže jsem měl být spokojený. Ale proč jsem tedy nebyl? Z počátku jsem byl dokonce rád, že nemusím nikomu nabízet zboží, zjišťovat srovnání cen apod., ale po poměrně krátké době mi to začalo dokonce chybět.

bence

„Přestože nejsem hazardní hráč, rozhodl jsem se zariskovat“

Začal jsem zjišťovat, zda by se nedala moje profese nějak skloubit, abych mohl pracovat ve světě obchodu a přesto mohl být poctivým poradcem pro své zákazníky, abych nebyl jen anonymním prodavačem, který prodá produkt, ale dál o kupujícím neví nic. Je zvláštní, že ve chvíli, kdy mě tyto úvahy napadaly, se mi naskytla příležitost pracovat ve světě pojišťovnictví. Přestože nejsem hazardní hráč, rozhodl jsem se tento životní krok risknout. Byl jsem překvapen, když to vyšlo. Samozřejmě začátek nebyl jednoduchý, ale postupně jsem do této práce proniknul. A po několikaletých zkušenostech jsem začal pracovat pro společnost Finhaus.

„Splnil jsem si dětský sen“

Právě Finhaus je pro mě spojením obchodu a lidskosti. Svým klientům nabízím produkty, se kterými se morálně ztotožňuji. Mohu sledovat jejich životní dráhy, osudy a díky našim produktům jim je mohu pomáhat dotvářet a realizovat. Mohu říci, že Finhaus vlastně splňuje to, co jsem si vysnil už v dětství, a to nabízet kvalitní zboží svým přátelům, rodině a dalším lidem. Jsem rád za všechna svá životní rozhodnutí a dnes už vím, že každý má své sny a vyplatí se za nimi jít, i když cesty mohou vést často oklikami.

Ondřej Bence, privátní poradce

Najděte si svého poradce ještě dnes

Máme pro Vás více než 200 odborníků, kteří jsou připraveni ozvat se v co nejkratším termínu.