„Důvěra, péče, férovost – hodnoty mého týmu“

Oldřich Klanica

   Manažer   


„Hračkářství ve Škoda 120“

Celý můj profesní život mě doprovází obchod v různých podobách. Vzpomínám si na své první podnikatelské krůčky, kdy jsem svoji Škodovku 120 naplnil až po okraj hračkami a vyjel do terénu s tím, že se nevrátím, dokud vše neprodám.

„Důvěra, péče a férovost“

Když jsem začínal s obchodní činností, pochopil jsem, že nejdůležitější je budování vztahů s klienty. Důvěra, péče a férovost  – to jsou hodnoty, na kterých jsem budoval své podnikání. Díky dodržování těchto hodnot jsem se stal úspěšným.

u

„Co kdyby se něco stalo?“

V pojišťovnictví se pohybuji už více jak deset let. Z mého pohledu patří tento obor mezi nejtěžší v rámci obchodu. Prodáváme službu, kdy doufáme, že ji klient nikdy nebude potřebovat. Ale co kdyby se něco stalo? Kdyby vyhořel dům, kdyby bylo odcizeno auto, kdyby vážně onemocněli. Scénářů je nespočet. Na nás je usnadnit život klientů, které některý ze scénářů potká.

„Známe příběhy našich klientů“

S celým týmem nasloucháme s pokorou příběhům klientů. Známe jejich skutečné potřeby a pomáháme v těžkých životních situacích, které sami nezvládnou. Můj tým není rychlootáčkový stroj na smlouvy. Zakládáme si na dlouhodobém vztahu.

Oldřich Klanica, regionální manažer

Najděte si svého poradce ještě dnes

Máme pro Vás více než 200 odborníků, kteří jsou připraveni ozvat se v co nejkratším termínu.