Cesta do společnosti Finhaus

Kateřina Šmachová

   Regionální manažer   


„Čas na změnu“

Když není člověk spokojený na místě, na kterém se nachází, začne si všímat, že existují i jiná místa a cesty k nim. A přesně tohle se stalo i mně. V mé bývalé práci mě jednoduše někdo naštval. A když to bylo již poněkolikáté, kazilo to mou práci, uvědomila jsem si, že je čas na změnu.

„Osudové setkání“

Nevěřím na náhody, tak vím, že díky osudu jsem potkala Alici mou krajskou ředitelku. Je to dáma s nakažlivou energií, hned jsme si padly do oka a já jsem věděla, že s ní chci pracovat. Když jsem se potom seznámila s dalšími lidmi z Finhaus, věděla jsem, že jsem našla to, co jsem hledala.

„Chtěla jsem být u toho“

Myšlenka být u toho, když se staví nová společnost mě zasáhla přímo na komoru. Spojení myšlenky, energie, vůle a dobrých lidí to je síla, které jsem neodolala. Navíc jsem si myslela, že zkombinuji to, co umím s tím, co se naučím a bude to J. V mém týmu tehdy pracovalo několik velmi schopných lidí, za které jsem cítila odpovědnost a věděla jsem, že tvořit chci právě s nimi. Prodávali jsme hypotéky a úvěry, trochu pojištění, byli jsme velmi blízko našim klientům dělali jsme spoustu věcí, které odpovídaly hodnotám Finhaus. Prostě to všechno do sebe zaklaplo

„Jsme klientům nablízku “

Jsme ve Finhaus rok a ten uběhl jako žádný jiný v mém životě. Hodně jsme pracovali, učili se za pochodu. Nejvíc práce nám dalo rozšířit si úhel pohledu a dívat se na klienta novýma očima. Finance jsou čím dál tím složitější, nabídka velká a naší rolí je naučit klienta orientovat se v tom množství informací, být mu stále nablízku.

„Kolegové jsou zároveň přáteli“

Denně si uvědomuji, jak je důležité mít kolem sebe kolegy, kteří sdílí nejenom naše hodnoty, ale kteří jsou pozitivní, rozdávají kolem sebe dobrou náladu a pomáhat lidem to je jejich motto. Dnes takové lidi kolem sebe mám. Aktivní, akční, nápadité, usměvavé. Po roce pečuji spolu s mými kolegy o více než šest set klientů v pěti oblastech Čech. I když nás dělí mnoho kilometrů, jsme parta, jsme spolu rádi.

„To je teprve začátek“

Můj první rok ve Finhaus byl náročný a zároveň krásný. Máme množství plánů, jak být ještě blíže klientům. Čeká nás hodně práce, proto se už dnes těším na nové kolegy, kteří k nám přichází. Možná jsi to ty, který čteš tyhle řádky a říkáš si… Kde najdu telefonní číslo na Katku?

Kateřina Šmachová, regionální manažer

721 901 299

Najděte si svého poradce ještě dnes

Máme pro Vás více než 200 odborníků, kteří jsou připraveni ozvat se v co nejkratším termínu.