„Být Špačkem v sukni mě nebavilo“

Veronika Březinová

   Manažer   


„Život se mi zbortil jak domeček z karet“

Začátkem roku 2016 jsem oslavila své 38 narozeniny.  No oslavila, spíše jsem přežila další rok v roli pracující matky, která chodí z práce rovnou domů, je bez koníčků, nemá žádné kamarádky – prostě prázdno. Měla jsem všeho po krk, nic mě pořádně nebavilo. Věděla jsem, že to takto dál nejde a hledala jsem sama sebe. V hlavě jsem měla jen spousty myšlenek a nevyplněných přání.

„Být Špačkem v sukni mě nebavilo“

V pracovním životě se mi dařilo. Pracovala jsem jako školitelka v oblasti etikety. Byla jsem takový Láďa Špaček v sukni. Práce jsem měla hodně, často i více než šlo zvládnout. Stále dokola jsem vyprávěla o tom, co si vzít na sebe, jak se chovat u večeře, jak chodit po schodech, jak zdravit, jak oslovovat. Etiketa se moc nemění.  Měla jsem už po krk toho vyprávět stále to samé. V kombinaci se soukromým životem to byla časovaná bomba.

yx

„Životní krok do neznáma“

Moje rozhodnutí změnit profesní dráhu trvalo pár minut. Začalo to setkáním s první dámou společnosti Danou Mrázkovou – její energie, sebevědomí a jasná vize mě jednoduše dostala. Po setkání jsem neváhala a udělala první krok do neznáma. Něco mi našeptávalo, že tohle je životní šance, která přichází jednou za život.

Brezinova_3

„Začala jsem si vážit sama sebe“

Ze školitelky etikety se ze mě stal privátní poradce, ale nebylo to hned. Za 3 měsíce jsem ve FINHAUS prošla tvrdým tréninkem a certifikacemi. Musela jsem se stále sebevzdělávat. Denně jsem překonávala sama sebe. Co bylo ale nejdůležitější? Začala jsem si za to sama sebe vážit. Pochopila jsem, co chci a nechci dělat. Dnes pomáhám klientům klidněji spát, porozumět jejich potřebám a vést je taky tak trochu ke změně. Dnes i já klidně spím. Zlepšil se mi soukromý život, mám energii, plány, denně rozdávám radost. Děkuji všem, kteří při mně stáli.

Veronika Březinová

 

Najděte si svého poradce ještě dnes

Máme pro Vás více než 200 odborníků, kteří jsou připraveni ozvat se v co nejkratším termínu.